Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Мукачеві зберуть тих, хто бореться з торгівлею людьми

21 травня об 11:00 в малому залі засідань Мукачівської РДА (м. Мукачево, вул. Горького, 21) відбудеться засідання «круглого» столу із впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми.

В Закарпатській області реалізується проект «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області» за підтримки Міжнародної організації з міграції. Проект здійснюється Закарпатською громадською жіночою організацією (ЗГЖО) «Веста» у партнерстві з Департаментом праці та соціального захисту населення Закарпатської області. Метою проекту є впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області. Проект підсилить спроможність державних установ, органів внутрішніх справ та неурядових організацій регіону у сфері виявлення, ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми (ПТЛ), сприятиме їх якісній реабілітації, що створить умови для реалізації прав ПТЛ в Закарпатській області.

На засіданні «круглого» столу будуть присутні представники Мукачівської районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, представники ЗГЖО «Веста», Департаменту праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми (відповідно до Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми), які обговорять питання діяльності мультидисциплінарних груп, їх повноваження, шляхи комунікації, а також конкретні випадки виявлення, надання статусу та реабілітації ПТЛ, надання рекомендацій та формування найкращих практик роботи.

Проект із поліпшення координації між відповідними державними та неурядовими структурами на Закарпатті фінансується Європейським Союзом, співфінансується Королівством Данія та реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) і Закарпатською громадською жіночою організацією «Веста» у партнерстві з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської області.

Довідка:

Україна залишається країною постачання, транзиту та поступово стає країною призначення для торгівлі людьми. За оцінками Представництва МОМ в Україні, понад 120 тисяч українців постраждали від різних форм торгівлі людьми за кордоном з 1991 по 2012 рр.; не існує достовірних оцінок щодо того, скільки осіб постраждали від торгівлі людьми на території України, проте статистика МОМ свідчить про збільшення кількості подібних випадків.

Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) «Веста» створена у 2001 році. Головними статутними цілями організації є: надання допомоги та підтримки соціально неадаптованим групам населення; пропаганда здорового способу життя; впровадження нових методів та підходів профілактики негативних явищ у суспільстві, співпраця з державними, правоохоронними та громадськими організаціями у напрямку протидії торгівлі людьми.

Міжнародна Організація з міграції (МОМ) діє в Програмі протидії торгівлі людьми Україні з 1998 року. Головними цілями діяльності МОМ в Україні є:

Діяльність в сфері захисту і реінтеграції потерпілих від торгівлі людьми, підвищенні ефективності протидії злочинам, пов’язаним з торгівлею людьми.
 


Джерело: Громадський простір 21 травня 2014


Тегиправа людини,   торгівля людьми,   рівні права

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми