Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Львові тренують жінок-підприємиць

У Львові триває реалізація проекту «Права та можливості жінок-підприємниць в контексті місцевої політики». За результатами тренінгу «Методологія оцінки проектів та програм на основі трансформаційного підходу» було запропоновано ряд нових ініціатив, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як розповіли в управлінні економіки ЛМР, метою тренінгу 12-13 березня в рамках проекту«Права та можливості жінок-підприємниць в контексті місцевої політики» було підвищення обізнаності учасників з методиками гендерного аналізу, набуття ними практичного досвіду за допомогою цієї методикитапроведення оцінки Програми сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2011-2013 роки з використанням трансформаційного підходу і залученням зацікавлених сторін.
 
Експертом із гендерних питань Ярославою Сорокопуд було запропоновано створити базу даних експертів з економічних та гендерних питань та розмістити на офіційному порталі Львівської міської ради. Це дозволить організаціям громадянського суспільства, спеціалістам, експертам з гендерних питань активніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування, дотримуючись Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей для чоловіків і жінок».
 
Як наголосила в. о. начальника управління економіки Вікторія Довжик, важливою є відкритість міської влади до співпраці з організаціями громадянського суспільства, асоціативними підприємницькими структурами в напрямку розробки та реалізації місцевих програм, зокрема спрямованих на сприяння розвитку підприємництва у м. Львові.
 
Крім того, учасниками тренінгу обговорено та акцентовано увагу на таких питаннях:
 
Проведення моніторингу та оцінки Програми є:
 
·важливим інструментомдлявизначення ефективності Програми з можливим коригуванням заходів, в процесі її реалізації;
 
·фундаментом для напрацювання пропозицій до нових програм та проектів, актуальних для місцевої громади.
 
Визначення та залучення до процесу оцінки Програми зацікавлених сторін, що дасть можливість вибрати гендерно чутливі індикатори оцінки, які будуть враховувати думку зацікавлених сторін (влади, підприємців, жіночих громадських організацій).
 
Узалежності від соціально-економічних потреб громади міста у цілому Програма може бути спрямована напідтримку певних категорій бізнесу (наприклад, соціального підприємництва).
Використання гендерно маркованихіндикаторів для проведення оцінки дадуть змогу визначити гендерну збалансованість Програми.
 
У Програмі можна буде передбачити заходи, які допоможуть жінкам в бізнесівийти на більш ефективну форму бізнес-структури та організацію підприємницької діяльності і забезпечить більш збалансовані можливості в підприємництві для чоловіків і жінок, що буде запорукоюгармонійногорозвитку громадянського суспільства в місті.
 
На тренінгу учасники зазначили, що важливим питаннями для оцінки та аналізу є:
 
1.Контекст співвідношення реальнихможливостей та обмежень участі обох статей у веденні бізнесу в Україні;
 
2.Шляхи посиленняпотенціалу жінок, бажаючихзайматись підприємництвом.
 
3.Соціальне підприємництво як засіб формування комплексних проектів сталого розвитку, що мають гарантований стратегічний вплив на міські та сільські громади, за участю місцевого самоврядування, бізнес-компаній та громадських організацій з врахуванням гендерних аспектів.
 
Під час тренінгу учасники напрацювали пропозиції гендерно маркованих індикаторів для оцінки заходів реалізації Програми за 2011рік та започаткували формування команди зацікавлених сторін для проведення оцінки Програми.
 
Нагадаємо, 12-13 березня в рамках проекту «Права та можливості жінок-підприємниць в контексті місцевої політики» відбувся безкоштовний дводенний тренінг «Методологія оцінки проектів та програм на основі трансформаційного підходу».
 
Нагадаємо, проект «Права та можливості жінок-підприємниць в контексті місцевої політики» реалізовує БФ «Центр підтримки ініціатив» за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду «Українськийжіночий фонд» та організаційної підтримки департаменту економічної політики Львівської міської ради. Детальніша інформація про проект за посиланням: http://www.city-adm.lviv

Джерело: galinfo 20 березня 2012


Тегижінки-підприємці,   Львів,   тренінг

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.