Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Луцьку на тисячу чоловіків – 1206 жінок

У Луцьку на кожну тисячу чоловіків припадає в середньому по 1206 представниць слабкої статі.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління статистики у Волинській області.

Загалом серед регіонів області Луцьк є найбільшим за кількістю жителів.

На початок цього року на його території проживало 213,1 тисячі осіб, або кожний п’ятий волинянин.

Поміж обласних центрів України місто ранжується другим серед найменших після Ужгорода (116,6 тис. осіб) та майже здоганяє за чисельністю Тернопіль (217,3 тис. осіб).

Варто додати, що вже 8 років поспіль населення обласного центру стабільно зростає.

Кожний шостий-сьомий житель – це дитина віком до 15 років, третина лучан – молоді люди у віці 15-34 роки, 10% – громадяни похилого віку (65 років і старші).

У дитячих та молодших вікових групах переважають представники сильної половини, це обумовлено тим, що хлопчиків народжується більше.

А от у вікових групах, старших 15 років, вже спостерігається «дефіцит» чоловіків.

Найбільша статева диспропорція простежується у старших вікових групах: на 100 чоловіків віком 65 років і старші припадає 192 однолітки протилежної статі.

Це пояснюється, насамперед, значно вищою смертністю чоловіків, яку обумовлюють важкі та небезпечні умови праці та поширеність шкідливих звичок.

Середній вік лучан (37 років), як і жителів обласних центрів Ужгорода, Івано–Франківська, Тернополя та Рівного, наймолодший на Україні.

«Найстарішими» є жителі Донецька, середній вік яких становить 42 роки.


Джерело: ВолиньPost 07 липня 2012


Тегичоловіки і жінки,   статистика,   Луцьк

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".