Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Києві відбувся захист бізнес-планів слухачок школи Sea-Wee

 Захист бізнес-планів слухачок нашої бізнес-школи Sea-Wee відбувся у столиці. Свої проєкти представили жительки Києва та області, серед них, зокрема, і внутрішньо переміщені особи.

Насамперед треба сказати, що жінки та дівчата вразили розмаїттям ідей та наполегливістю. Вони попри важкість ситуації, що нині склалася в Україні, прагнуть розпочати чи розширити власний бізнес, прагнуть змін і не бояться викликів. Хтось хоче розширити свою кав’ярню, щоб були і куточки для дітей, і святкування днів народження, і збільшення асортименту. Хтось – переїхав із окупованих територій і прагне не лише врятувати свій бізнес із пошиття одягу, а й масштабувати його. Хтось прагне навчати інших – як створювати власні проєкти і втілювати їх у життя. Хтось хоче допомагати дітям, зокрема, створити центр для тих, хто має особливі потреби. Кожен проєкт – заслуговує на особливу увагу, адже кожна його авторка з них хоче щось змінити не лише у своєму житті, а й суспільстві загалом.

Комісія – а це члени команди Oxfam, тренерки та менторки школи – уважно ознайомилися з кожним планом, ставили чимало запитань, уточнювали, давали свої рекомендації, пропозиції та виправлення. Навіть дискутували між собою, адже мета одна – бізнес-плани, що втіляться в реальні проєкти. Тим паче, авторки найкращих отримають гранти на придбання обладнання для свого бізнесу. Попри серйозність події і переживання слухачок, завдяки доброзичливості комісії атмосфера під час захисту була легкою і приємною.

Нині у них є трохи часу на вдосконалення та доопрацювання своїх планів, а опісля – чекати остаточних результатів.

Нагадаємо, проєкт «Своєчасна та відповідна підтримка і допомога населенню, яке постраждало від війни» Жіночий консорціум України реалізує за підтримки Oxfam GB. Він втілюється у Чернігівській та Київській областях, а також у місті Києві. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни зіткнулися ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад, соціально-економічну підтримку жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування.


Джерело: Жіночий консорціум України 28 серпня 2023


Тегижінки,   навчання,   Жінки,   бізнес-школа,   Навчання,   бізнес-план

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми