Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Києві стартував другий етап навчання у бізнес-школі Sea-Wee

Як писати бізнес – плани, організовувати виробництво та маркетинг, вести управлінський облік та багато іншого дізнаються слухачки бізнес-школи Sea-Wee, другий етап навчання в якій стартував сьогодні у Києві.

Цього разу на навчання зібралось 30 слухачок. Це жінки-ВПО, які зараз живуть у Києві та області, та жінки вразливих категорій, які хочуть започаткувати чи відновити власну справу.

Головна мета – надати базову допомогу для соціально-економічної реінтеграції жінкам, які постраждали внаслідок війни. А ще – підтримати жінок, щоб вони із впевненістю дивились у майбутнє. Адже захист прав жінок та гідне життя – один із напрямків роботи Жіночого консорціуму України. Про це, звертаючись до учасниць, сказала Голова ЖКУ Оксана Москаленко.

Після навчання жінки та дівчата за підтримки менторів писатимуть бізнес-плани, і у випадку їх успішного захисту отримають грантову підтримку на закупівлю обладнання для свого бізнесу.

Нагадаємо, що минулого тижня аналогічне навчання проходило у Чернігові. А випускниці першого етапу зараз отримують кошти і закуповують обладнання. Бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни», який Жіночий консорціум України реалізує у Київській та Чернігівській областях і місті Києві.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 16 жовтня 2023


Тегиправа жінок,   бізнес,   самозайнятість

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми