Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї з 1971 року офіційно зробили 330 млн. абортів

За новими даними міністерства охорони здоров'я Китаю, приблизно 330 млн. абортів було зроблено в країні з 1971 року. Згідно китайським державним дослідженням, в даний час близько 13 млн. абортів робиться щороку - це в середньому близько 1,5 тис. абортів на годину.

За останні 40 років у Китаї було стерилізовано приблизно 200 млн. чоловіків і жінок, і введено 400 млн. внутрішньоматкових протизаплідних засобів.

Під тиском «політики однієї дитини», розпочатої Китаєм в пізніх 1970-их, китайським парам дозволено мати тільки одну дитину, хоча в певних обставинах парам з сільської місцевості дозволяється мати двох дітей - якщо першою народилася дівчинка.

Ця політика приводиться в дію через нелюдські примусові аборти і стерилізації, а також штрафи, які часом у кілька разів перевищують річний дохід сім'ї.

Посилюється занепокоєння, в тому числі і в Китаї, що стрімко старіюче населення разом із значним статевим дисбалансом через селективні аборти, «політика однієї дитини» веде країну до економічної та соціальної кризи.

Хоча в останні місяці ходили чутки про те, що обмірковується рішення відмови від цієї політики, офіційні особи неодноразово підтверджували відданість країни цій політиці.

За словами Реджі Літтлджон, лідера руху «Прав жінок без кордонів», нещодавно опубліковані цифри «не є несподіванкою».

«Китайська комуністична партія в 2009 році оголосила, що в рік відбувається 13 млн. абортів. Так що якщо ви помножите це на період часу, який діє ця політика, 336 мільйонів буде достатньо реалістичним наближенням», - розповіла Реджі Літтлджон.

Однак активістка руху наголошує, що державна статистика далека від досконалості і помилкова, коли треба розділити добровільні та примусові аборти і стерилізації.

«Скількох з цих 336 млн. жінок витягли з будинків, прив'язали до столів і змусили зробити аборт дітей, яких вони хотіли, навіть на дев'ятому (!) місяці вагітності? Скільки жінок померло в результаті цих жорстоких процедур? І з цих 336 млн. абортів скільки було проведено тому, що дитина була дівчинкою?"

Реджі Літтлджон послалася на один інцидент, що стався в квітні 2010 року, коли влада міста Пунінг наказали стерилізувати 9550 чоловік. Тих, хто відмовився - арештували.

«Така статистика лякає уяву і маскує сотні мільйонів окремих зламаних через нелюдську політику життів», - сказала правозахисниця.

Борець за права людини, що присвятила своє життя боротьбі з «політикою однієї дитини», вказала на добре відомий випадок Фен Цзяньмей, яку примусили зробити аборт на семимісячному терміні вагітності в минулому році. Фотографія Фен, що лежить поряд з тілом її дитини після аборту, розлетілася по всьому світу завдяки ЗМІ, викликала протести по всьому світу.
 


Джерело: katolik.ru 02 квiтня 2013


ТегиКитай,   аборт,   права жінок,   планування сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.