Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї опублікована Біла книга "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї"

Прес-Канцелярія Держради КНР 22 вересня опублікувала Білу книгу "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї", в якій надається всеосяжний огляд політики щодо жінок, що проводиться в країні, а також досягнутих у цій галузі результатів.

Виступаючи на прес-конференції, офіційний представник прес-канцелярії Держради КНР Ху Кайхун зазначив, що Біла книга обсягом в 11 тис. ієрогліфів складається з трьох частин - передмови, основного тексту і висновку. У ній розглянуті такі теми, як системні гарантії гендерної рівності та розвитку жінок, жінки і економіка, жінки і освіта, жінки і охорона здоров'я, жінки і прийняття рішень, жінки та навколишнє середовище, законодавчий захист гендерної рівності та розвитку жінок, міжнародні обміни та співробітництво з гендерної рівності та розвитку жінок.

Цього року виповнюється 20 років з дня проведеної під егідою ООН четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок у Пекіні. Незабаром китайський уряд і "ООН - Жінки" спільно проведуть Глобальний саміт з питань жінок, на якому головуватиме голова КНР Сі Цзіньпін.

"Публікація китайським урядом в цей найважливіший момент Білої книги "Гендерна рівність і розвиток жінок в Китаї" має важливе значення для розуміння міжнародним співтовариством Китаю, сприяння гендерній рівності і розвитку жінок в Китаї, посилення діалогу, обмінів і співробітництва між Китаєм і рештою світу", - сказав Ху Кайхун.


Джерело: cri.cn 23 вересня 2015


Тегигендерна рівність,   Китай,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".