Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї на сім років засуджено 71-річну журналістку

Суд Пекіна засудив до семи років тюремного ув'язнення 71-річну співробітницю ЗМІ Гао Ю.

Її звинуватили в розголошенні державної таємниці: мова йде про публікації Гао Ю документів про правління президента Китаю Сі Цзіньпіня. Дані документи ніколи раніше не фігурували на офіційному рівні, пише Associated Press.

У цих документах йдеться про недовіру лідера КНР до будь-яких, організацій, які знаходяться поза контролем КПК, а також про арешт активістів із захисту прав жінок після того, як вони оголосили намір почати публічну інформаційну кампанію про сексуальні домагання.

Крім цього, в документах йдеться про те, що КПК бачить загрозу своїй владі у свободі преси, поширення ліберальних цінностей та розвитку громадянського суспільства.

Гао Ю не визнає себе винним і заперечує всі звинувачення на свою адресу.


Джерело: Дзеркало тижня 17 квiтня 2015


ТегиКитай,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.