Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї арештували чоловіка, що зустрічався з 17-ма жінками

Китаєць, якого спіймали на тому, що він зустрічався з 17-ма подругами одночасно, заарештований за звинуваченням у шахрайстві.

Чоловік опинився на шпальтах газет минулого місяця, коли потрапив у автомобільну аварію, і всі сімнадцять жінок поспішили до нього прийти. Таким чином, кожна з них виявила, що була не єдиною в його житті.

З однією з подруг чоловік мав дитину, інша - планувала весілля.

Звинувачення у шахрайстві, як виглядає, стосуються коштів, які він регулярно брав у зраджених жінок.
 


Джерело: BBC Україна 20 травня 2015


ТегиКитай,   стосунки,   чоловіки і жіник

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.