Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді хочуть "підігнати" гімн під стандарти гендерної рівності

Канадський депутат Моріль Беланже вніс на розгляд федерального парламенту законопроект, що пропонує зробити гімн Канади гендерно нейтральним

У англійській версії канадського гімну пропонується замінити слово "синів" на займенник "нас", передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Таким чином гімн стане гендерно нейтральним", - сказав на засіданні парламенту Беланже.

Цікаво, що хворий на бічний аміотрофічний склероз депутат виголосив свій законопроект за допомогою голосового генератора, що стало першим подібним випадком у історії канадського парламентаризму. Ця невиліковна хвороба позбавляє людину здатності контролювати свої м’язи і Беланже уже втрачає голос.

Минулого року він уже подавав такий же законопроект на розгляд парламенту, втім того разу не зміг отримати достатньої підтримки.


Джерело: depo.ua 10 лютого 2016


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.