Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді сформовано гендерно рівний уряд

Рівно половина новопризначених членів канадського федерального уряду – жінки.

Як передає кореспондент Укрінформу, таким чином новий прем’єр-міністр країни Джастін Трюдо виконав свою обіцянку, дану під час передвиборної кампанії.

«Тому що нині 2015 рік», - відповів Трюдо на запитання про те, чому для нього є важливою гендерна рівність в уряді.

При цьому двоє жінок-урядовців мають українське походження: Христя Фріланд стала міністром міжнародної торгівлі, а Марі Анн Мигайчук отримала портфель міністра працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та праці.

За словами виконавчого директора Конгресу українців Канади, таке потужне представництво у федеральному уряді українці отримали вперше з початку іміграції 125 років тому.

Як повідомляв Укрінформ, в Канаді офіційно набрав повноважень новий федеральний уряд. До нього увійшло 30 чоловік, 15 з яких є жінками, стільки ж - чоловіками. Представництво отримали також делегати усіх провінцій Канади та корінного населення.

Окрім цього міністерські портфелі отримали люди з обмеженими фізичними можливості, представники національних меншин та навіть колишня афганська біженка.


Джерело: УКРІНФОРМ 05 листопада 2015


Тегигендерна рівність,   жінки у владі,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".