Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді сформовано гендерно рівний уряд

Рівно половина новопризначених членів канадського федерального уряду – жінки.

Як передає кореспондент Укрінформу, таким чином новий прем’єр-міністр країни Джастін Трюдо виконав свою обіцянку, дану під час передвиборної кампанії.

«Тому що нині 2015 рік», - відповів Трюдо на запитання про те, чому для нього є важливою гендерна рівність в уряді.

При цьому двоє жінок-урядовців мають українське походження: Христя Фріланд стала міністром міжнародної торгівлі, а Марі Анн Мигайчук отримала портфель міністра працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та праці.

За словами виконавчого директора Конгресу українців Канади, таке потужне представництво у федеральному уряді українці отримали вперше з початку іміграції 125 років тому.

Як повідомляв Укрінформ, в Канаді офіційно набрав повноважень новий федеральний уряд. До нього увійшло 30 чоловік, 15 з яких є жінками, стільки ж - чоловіками. Представництво отримали також делегати усіх провінцій Канади та корінного населення.

Окрім цього міністерські портфелі отримали люди з обмеженими фізичними можливості, представники національних меншин та навіть колишня афганська біженка.


Джерело: УКРІНФОРМ 05 листопада 2015


Тегигендерна рівність,   жінки у владі,   Канада

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.