Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді офіційно зрівняють зарплати чоловіків і жінок

Канада працює над законодавством, що дозволить зрівняти зарплати чоловіків і жінок.

Про це в ефірі радіо СВС заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити це належним чином, розуміючи, що раптово досягти необхідного помахом чарівної палички не вдасться. Урівняння зарплат - це частина ширшого процесу, але ми рухаємося до цього», - сказав Трюдо.

Однак він підкреслив, що вирішити цю проблему тільки підвищивши заробітну плату жінкам неможливо.

«Рівність зарплат - широке, важливе і дуже складне питання. Він ніколи не буває таким простим, адже двоє людей: чоловік і жінка виконують однакову роботу і при цьому жінка заробляє менше. Є і такі приклади, але зазвичай мова йде про подібні, але не однакові типи робіт. Однак більше жінок виконує їх, що призводить до того, в середньому вони заробляють менше», - пояснив глава уряду Канади.

Нагадаємо: саме досягнення гендерної рівності в світі Джастін Трюдо зробив ключовою темою своєї участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі минулого місяця. Вирівнювання заробітних плат чоловіків і жінок було однією з його передвиборних обіцянок, яка має бути виконана в 2018 році.


Джерело: Телеграф 06 лютого 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада,   дискримінація жінок,   зарплата

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.