Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді офіційно зрівняють зарплати чоловіків і жінок

Канада працює над законодавством, що дозволить зрівняти зарплати чоловіків і жінок.

Про це в ефірі радіо СВС заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити це належним чином, розуміючи, що раптово досягти необхідного помахом чарівної палички не вдасться. Урівняння зарплат - це частина ширшого процесу, але ми рухаємося до цього», - сказав Трюдо.

Однак він підкреслив, що вирішити цю проблему тільки підвищивши заробітну плату жінкам неможливо.

«Рівність зарплат - широке, важливе і дуже складне питання. Він ніколи не буває таким простим, адже двоє людей: чоловік і жінка виконують однакову роботу і при цьому жінка заробляє менше. Є і такі приклади, але зазвичай мова йде про подібні, але не однакові типи робіт. Однак більше жінок виконує їх, що призводить до того, в середньому вони заробляють менше», - пояснив глава уряду Канади.

Нагадаємо: саме досягнення гендерної рівності в світі Джастін Трюдо зробив ключовою темою своєї участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі минулого місяця. Вирівнювання заробітних плат чоловіків і жінок було однією з його передвиборних обіцянок, яка має бути виконана в 2018 році.


Джерело: Телеграф 06 лютого 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Канада,   дискримінація жінок,   зарплата

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.