Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді нарахували майже 2 млн геїв та лесбійок

Проведене в Канаді опитування продемонструвало наступні результати: 5 відсотків з 34-мільйонного населення країни ідентифікували себе як геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів. Третина цих людей перебувають в одностатевих шлюбах. Опитування проводилося на замовлення видання "National Post" минулого місяця, передає УНН.

Отримані результати контрастують з підсумками опитування, проведеного державним комітетом статистики за замовленням уряду: згідно з цим дослідженням, представники ЛГБТ складають 2 відсотки від загального числа населення країни. "National Post" пояснює різницю тим, що люди були обережними, оприлюднюючи інформацію про свою орієнтацію, коли дізнавалися, що ініціатором опитування є уряд.
 
Лорна Бозінофф, президент впливової соціологічної організації "Forum Research", що проводила опитування на замовлення газети, відзначає: "Соціологи ніколи не могли точно визначити, яка саме кількість канадців є представниками ЛГБТ, але, на нашу думку, це - найбільш точна оцінка їх числа до цього моменту. І це - те, про що хочуть знати люди. Тому що їм цікаво. Настав час, щоб з'ясувати це питання: все менше людей відмовляються на нього відповідати, тому ми без проблем його задаємо ".
 
У віковій категорії від 18 до 34 років 10 відсотків опитаних канадців ідентифікували себе як лесбіянок, геїв, бісексуалів або трансгендерів в порівнянні з 2 відсотками таких у віковій категорії за 65. Звичайно, це не свідчить про те, що кількість гомосексуалів збільшилося: зросла кількість тих, хто в умовах демократичного соціуму не боїться це визнавати і чіткіше ідентифікує себе з точки зору орієнтації або гендерної ідентичності.
 
Результати проведеного дослідження демонструють також, що в цілому канадці висловлюють підтримку ідеї рівності шлюбу (нагадаємо, що одностатеві шлюби в цій державі були легалізовані в 2005 році).
 
"National Post" відзначає, що жителі Канади, які вважаються малозабезпеченими і не дуже добре освіченими, з найменшою вірогідністю вкажуть, що особисто знають когось, хто є представником гей-спільноти, або перебуває в одностатевому шлюбі. Серед цих людей спостерігається найменша кількість тих, хто підтримує шлюбну рівноправність. З найбільшим ентузіазмом до цієї ідеї ставиться молодь: серед 18-34-річних гей-шлюби підтримує 68 відсотків респондентів. 2 відсотки респондентів з цієї ж вікової групи заявили, що складаються в постійних одностатевих стосунках.
 
Розділилися думки і залежно від політичних симпатій: серед консерваторів, як водиться, тих, хто підтримує гей-шлюби, виявилася меншість: 46 відсотків. А серед прихильників Партії зелених - більшість, 85 відсотків. Жінки частіше, ніж чоловіки, зізнавалися в тому, що вони або самі сперебувають в одностатевому шлюбі, або мають одного члена сім'ї, який в такому шлюбі зареєстрвоаний
 


Джерело: УНН 12 липня 2012


Тегиодностатеві шлюби,   Канада,   секс-меншини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми