Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Канаді нарахували майже 2 млн геїв та лесбійок

Проведене в Канаді опитування продемонструвало наступні результати: 5 відсотків з 34-мільйонного населення країни ідентифікували себе як геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів. Третина цих людей перебувають в одностатевих шлюбах. Опитування проводилося на замовлення видання "National Post" минулого місяця, передає УНН.

Отримані результати контрастують з підсумками опитування, проведеного державним комітетом статистики за замовленням уряду: згідно з цим дослідженням, представники ЛГБТ складають 2 відсотки від загального числа населення країни. "National Post" пояснює різницю тим, що люди були обережними, оприлюднюючи інформацію про свою орієнтацію, коли дізнавалися, що ініціатором опитування є уряд.
 
Лорна Бозінофф, президент впливової соціологічної організації "Forum Research", що проводила опитування на замовлення газети, відзначає: "Соціологи ніколи не могли точно визначити, яка саме кількість канадців є представниками ЛГБТ, але, на нашу думку, це - найбільш точна оцінка їх числа до цього моменту. І це - те, про що хочуть знати люди. Тому що їм цікаво. Настав час, щоб з'ясувати це питання: все менше людей відмовляються на нього відповідати, тому ми без проблем його задаємо ".
 
У віковій категорії від 18 до 34 років 10 відсотків опитаних канадців ідентифікували себе як лесбіянок, геїв, бісексуалів або трансгендерів в порівнянні з 2 відсотками таких у віковій категорії за 65. Звичайно, це не свідчить про те, що кількість гомосексуалів збільшилося: зросла кількість тих, хто в умовах демократичного соціуму не боїться це визнавати і чіткіше ідентифікує себе з точки зору орієнтації або гендерної ідентичності.
 
Результати проведеного дослідження демонструють також, що в цілому канадці висловлюють підтримку ідеї рівності шлюбу (нагадаємо, що одностатеві шлюби в цій державі були легалізовані в 2005 році).
 
"National Post" відзначає, що жителі Канади, які вважаються малозабезпеченими і не дуже добре освіченими, з найменшою вірогідністю вкажуть, що особисто знають когось, хто є представником гей-спільноти, або перебуває в одностатевому шлюбі. Серед цих людей спостерігається найменша кількість тих, хто підтримує шлюбну рівноправність. З найбільшим ентузіазмом до цієї ідеї ставиться молодь: серед 18-34-річних гей-шлюби підтримує 68 відсотків респондентів. 2 відсотки респондентів з цієї ж вікової групи заявили, що складаються в постійних одностатевих стосунках.
 
Розділилися думки і залежно від політичних симпатій: серед консерваторів, як водиться, тих, хто підтримує гей-шлюби, виявилася меншість: 46 відсотків. А серед прихильників Партії зелених - більшість, 85 відсотків. Жінки частіше, ніж чоловіки, зізнавалися в тому, що вони або самі сперебувають в одностатевому шлюбі, або мають одного члена сім'ї, який в такому шлюбі зареєстрвоаний
 


Джерело: УНН 12 липня 2012


Тегиодностатеві шлюби,   Канада,   секс-меншини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок