Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Камбоджі масовий протест швачок – вимагають підвищення платні

Понад дві тисячі працівниць-швачок вийшли на акцію протесту в Камбоджі. Вони вимагають підвищити їм мінімальну платню.

Працівниці фабрик, вдягнені в рожеві футболки, пройшли маршем до посольства США, офісу Євросоюзу та Національної Асамблеї. Вони передали керівництву країни петицію, в якій доводять - мінімальну платню потрібно негайно підняти. Торік після тривалих протестів і страйків профспілка домоглася домовленості про підвищення зарплати зі ста до 160 доларів на місяць до 2018 року.

Утім, після виборів парламент це вже не обговорює. Тож жінки знову вийшли на вулиці вимагати свого. Швацькі фабрики є дуже важливим сегментом економіки Камбоджі. На них працюють півмільйона людей, і приносять країні прибуток у 5 мільярдів доларів на рік.


Джерело: 5 канал 13 жовтня 2014


Тегиправа жінок,   оплата праці,   Камбоджа

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.