Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Грузії главу царської сім'ї звинуватили в домашньому насильстві

Княжна Анна Багратіоні-Грузинська викликана була на допит. Справа стосується її заяв про сімейне насильство з боку Давида Багратіоні-Мухранского, глави грузинського Царського будинку. Про це повідомило видання "Грузія Online" 30 березня.

Так, повідомляється, що Анна Багратіоні-Грузинська була викликана до слідчого органу у вівторок, 26 березня. У разі підтвердження фактів насильства, грузинський "цар" може бути затриманий.

"Цариця" стверджує, що насильство мало місце 9 травня 2014 року. За даними телекомпанії "Руставі 2", існує документ, який підтверджує цей факт. Справа стосується заключення Національного бюро судової експертизи ім. Самхараулі від 20 травня 2014 року.

У документі також наведено розповідь Анни Багратіоні про те, що трапилося. Згідно з документом 9 травня 2014 року, приблизно о 22:00, чоловік завдав їй фізичних образ, бив її кулаками, ногами в голову і по тілу. За твердженнями Багратіоні-Грузинської, Давид Багратіоні бив її на очах її неповнолітнього сина.

Адвокат Давида Багратіоні-Мухранского Леван Чхаїдзе все заперечує. Він називає звинувачення необгрунтованими і частиною "чорного піару".

Як повідомляв УНН, в Міністерстві внутрішніх справ Грузії буде створено реєстр осіб, засуджених за злочини статевого характеру.


Джерело: УНН 01 квiтня 2019


Тегинасильство щодо жінок,   насильство у сім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.