Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Дніпрі обговорили подолання проблеми гендерної нерівності

Іванна Климпуш-Цинцадзе позитивно оцінила факт розширення на обласному рівні мережі радників з гендерних питань, зазначивши, що наступним кроком буде переведення цих радників на штатні посади.
Про це віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України сказала під час першої регіональної наради з питань пріоритетів гендерної політики у Дніпрі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«За останні 1,5 роки роботи тема гендерної політики - на порядку денному уряду та міністерств. Зокрема, Мінфін вперше інтегрував гендерне бюджетування у Стратегію управління державними фінансами. Свою стратегію впровадження гендерної рівності у сфері освіти розробило Міносвіти. Активізували роботу з протидії та запобігання домашньому насильству й МВС та Нацполіція», - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр переконана, що такі регіональні заходи мають на меті поглиблювати локалізацію, тобто відображення державної гендерної політики в обласних стратегіях, програмах, планах з врахуванням особливостей кожної області. Локалізація надзвичайно важлива в контексті децентралізації і є її невід’ємною частиною.

Вона також позитивно оцінила факт розширення на обласному рівні мережі радників з гендерних питань, зазначивши, що наступним кроком буде переведення цих радників на штатні посади.

Климпуш-Цинцадзе поінформувала про нещодавно ухвалені урядом два комплексні документи, успіх реалізації яких передусім буде залежати від якості виконання та серйозності підходу саме на місцевому рівні. Це Національний план дій з виконання Резолюції Радбезу ООН «Жінки, мир, безпека» до 2020 року та Національний план дій до 2021 року з виконання рекомендацій Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок. «Гармонізація та включення цих документів у обласну та місцеву політику – необхідний крок до локалізації», - зазначила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

У першій регіональній нараді з питань пріоритетів гендерної політики також взяли участь заступники профільних міністерств, представники органів місцевої влади, експертів і тренерів із громадських та міжнародних організацій, які адвокатують тему рівності чоловіків і жінок та протидії насильству.


Джерело: УКРІНФОРМ 19 вересня 2018


Тегисексизм,   гендерна нерівність,   права жінок,   гендерні стереотипи

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми