Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Чернігові відбувся тренінг із м’яких комунікативних навичок

 Співбесіда – це завжди непроста зустріч для того, хто шукає роботу. Особливо в наш час, коли для чималої кількості українців шукати роботу треба разом із пошуком оселі, школи для дитини, а ще разом із тим призвичаюватися до нових умов. Стрес посилюється в рази, адже не завжди можна знайти роботу за фахом, доводиться переконати роботодавця, що готова чи готовий навчатися, маєш усі необхідні вміння, навички, особистісні риси. Не менш важливим є й правильно написане резюме, бо це візитівка шукача роботи. Щоб бути готовим до найнеочікуваніших запитань і триматися так, щоб таки отримати омріяне місце роботи, команда проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей» провела в Чернігові дводенний тренінг із м’яких комунікативних навичок у рамках бізнес-школи SEA WEE. 

 
Тренерка Алла Ворон-Заключнова докладно зупинилися на тому, як правильно домовитися про співбесіду та як до неї підготуватися, а щоб матеріал точно закріпився, виконали однойменну вправу – «Підготовка до співбесіди». Розглянули ймовірні запитання, які можна очікувати від працедавця і варіанти відповідей на них, як вбратися на співбесіду та правила активного слухання. Розглянули й питання відвертості, що можна говорити про себе, а чого не варто, правила невербального спілкування. Слухачки тренінгу активно включалися в роботу, виконували всі вправи і ділилися власним досвідом не лише, як свого часу проходили співбесіду, з чим доводилося стикатися, і не завжди то було просто пережити, а й приймали когось на роботу. Вправи «Підлаштування», «Рольова гра «Готель», «Промова в ліфті» допомогли краще засвоїти матеріал.
 
Під час другого дня з тренеркою Оксаною Шубіною розглянули правила написання резюме, яких помилок варто уникати під час його написання та як його оформити. Адже часто на оформлення шукач роботи навіть не звертає уваги, а дарма. А ще під час другого дня розглянули модель подолання стресу BASIC Ph. Адже для того, щоб здолати непростий шлях пошуку роботи, треба насамперед прокачати свою стресостійкість, а саме ця модель дозволяє краще зрозуміти себе, в задоволення попрацювати над поповненням власних ресурсів. А ресурси для українців – це те, про що слід дбати на щоденній основі. А ще учасниці зробили вправу, під час якої вчилися хвалити себе, помічати власні сильні сторони, навчитися їх цінувати і не соромитися казати про них іншим. Вправа не лишила байдужим нікого, адже історії, якими ділилися слухачки тренінгу, викликали захоплення і водночас сльози.
 
Спілкування під час кава-брейків та обідів, обмін досвідом, нові знання та вміння, сміх і сльози – такі були ці два дні. Учасниці зосталися задоволеними, а головне – натхненними, що тепер почувають себе значно впевненіше хай і перед непростими спілкуваннями з майбутніми працедавцями.
 
Проєкт «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей» має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та психологічна підтримка, підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес, працевлаштування жінок ВПО та тих, хто втратив роботу через війну.
 

Джерело: Жіночий консорціум України 16 вересня 2024


Тегитренінг,   Україна,   Тренінг,   комунікативні навчики

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.