Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Британії стривожені випадками «припікання грудей» у дівчаток

Вихідці з африканських країн, що проживають у Великій Британії, нерідко практикують свою традицію "припікання грудей" дівчаткам, викликаючи критику з боку правозахисників, повідомляє Independent.

Як відзначає видання, нанесення таких каліцтв - традиційна практика у Камеруні. Під час цієї насильницької процедури дівчаткам, які досягли 10- річного віку, розплющують груди розпеченими предметами , щоб приховати початок пубертатного періоду. Вважається, що цим батьки захищають своїх дітей від небажаної уваги чоловіків, вагітності і згвалтування шляхом затримки розвитку ознак, що сигналізують, що дівчинка перетворюється в жінку.

Дослідження, проведене в 2006 році Організацією жінок Камеруну та Асоціацією міжнародного співробітництва Німеччини, виявило, що одна з чотирьох камерунських жінок піддавалася цьому звичаю. Більш ніж у половині випадків цю процедуру проводять матері дівчаток, які вважають, що так вони захищають своїх дочок. Хоча найбільше ця практика поширена в Камеруні, подібні звичаї були відзначені в Нігерії, Того, Гвінейській Республіці, Кот- д'Івуарі і ПАР".

"Мої груди почали розвиватися швидко, коли мені було 12 років, і моя мама сказала, що їй доведеться припекти їх, щоб вони зникли і виросли пізніше. У Камеруні росте особливий лист, який використовують для цього. Люди кладуть його у вогонь, і, коли він стає дуже гарячим, притискають його до грудей і втирають. Це було дуже боляче, і я багато плакала. Але це не подіяло, так що потім вони використовували довгу палицю, як товкач, розпечений на вогні. Вони повторили це через два дні, а потім ще, поки груди не зникли. Це було так боляче, що я не могла спати. Коли мені було 18 років, груди у мене розвинулися, але з численними дефектами", - розповідає камерунська журналістка і борець за права жінок Чі Івонн Лейна.

За її словами, необхідно зробити все можливе, щоб такого більше не відбувалося.
 


Джерело: islamnews.ru 30 вересня 2013


Тегиправа жінок,   дискримнація

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.