Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Бельгії ввели дрес-код для повій

Ні - голим тілам на європейських вулицях. Влада великих бельгійських міст ввели дрес-код для представниць найдавнішої професії. «Працюючим у вітринах жінкам» відтепер заборонено позувати в спідній білизні, роздільних купальниках і прозорих пеньюарах. Спокусливо рухатися їм теж заборонили. Чому вільна Європа переходить до пуританським правилам - з'ясовувала - Оксана Кундіренко.

Місто Гент - в середні століття одне з найбільших у світі - знамените не тільки багатою архітектурою. Серед визначних пам'яток, які приваблюють туристів - багатовікові традиції борделів.

Сучасні їх замінники - квартали червоних ліхтарів - розташовуються в самому центрі, на прилеглих до головної вулицях. Тільки за офіційними даними в найдавнішій професії в цьому місті працюють близько 170-ти дівчат. На ділі, пліткують - набагато більше. Є попит - є клієнти. Але не завжди приємні.
 
Ті, хто не в змозі заплатити за послуги - просто витріщаються. Адже це не заборонено. Та й дівчата не проти показати «товар обличчям». Тільки тепер за мереживні комбінації і відкриті купальники - трудівницям еросу доведеться заплатити штраф - 120-ть євро.

«Еліс», повія з Гента говорить: "Звичайно, для мене це проблема. Адже потрібно заробляти на життя. А якщо заборонено відверті наряди - складно залучити клієнтів. Адже вони хочуть бачити тіло!"
 
Багато пань з небажанням сприйняли нововведення влади. Вони нарікають - одна справа голі тіла, хоча б стегнами дівчатам виляти дозволили. Але будь-які відверті рухи в мерії Гента одноголосно визнали - занадто розпущеним.

Клоде Беернарт, заступник мера міста Гент: "Городяни скаржилися, що багато людей роз'їжджали по вулицях з вітринами і не витрачали грошей на послуги дівчат. Голосно включали музику, сигналили, кричали. Мерія змушена була вжити заходів. Та ми не проти проституції як такої, вона виконує важливу соціальну функцію і просто необхідна у великих містах."
 
Захисниці жіночих прав не згодні і з цим твердженням. За даними громадських організацій - більшість путан не хотіли б залишатися в професії.

Піретт Пеппе, представник Європейського жіночого лобі: "Так зване вирішення проблем, яке запропонував мер Гента - ми не вважаємо хорошою ідеєю. Це нічого не змінює в правах робітниць секс-індустрії."

Так чи інакше - звиклі до повій бельгійці - вже не можуть уявити міста без кварталів червоних ліхтарів. Оксана Кундіренко та Василь Трушковський, Подробиці, Гент, Бельгія.


Джерело: Подробности 12 листопада 2012


Тегиповії,   дрес-код,   секс-послуги,   Бельгія

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.