Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У 2014 році одностатеві шлюби можуть бути узаконені в Люксембурзі

Закон про легалізацію гей-шлюбів в Люксембурзі буде винесено на розгляд парламенту влітку цього року. У разі його схвалення одностатеві пари зможуть реєструвати шлюби вже до кінця року. Про це заявив міністр юстиції держави Фелікс Браз, висловивши надію на те, що документ нарешті буде прийнятий, повідомляють іноземні ЗМІ.

План з реалізації цього законопроекту був підготовлений ще попереднім урядом Люксембургу в 2010 році, сам законопроект мав бути переданий до парламенту на голосування в кінці минулого року. Однак у зв'язку з урядовою кризою і позачерговими виборами, що відбулися в жовтні, голосування було відкладено.

В даний час в Люксембурзі між одностатевими партнерами можливе укладання так званих цивільних договорів солідарності, які стали частиною юридичного поля країни за зразком аналогічного закону, що діяв у Франції. Сьогодні у Франції геї та лесбіянки мають право укладати повноцінні шлюби, в той час як PACS є значно більш "полегшеною" формою союзу, в якому партнери мають значно меншу кількість прав, ніж подружжя, і не можуть спільно всиновлювати дітей.

Маленька європейська країна, яка стояла біля витоків Євросоюзу, стала першою державою світу, де посади прем'єра і віце-прем'єра зайняли відкриті геї Ксавьє Беттелом і Етьєн Шнайдер. Якщо законопроект буде схвалений, Люксембург стане 11-ю європейською країною, що визнає одностатеві шлюби - слідом за Бельгією, Данією, Францією, Ісландією, Нідерландами, Норвегією, Португалією, Іспанією, Швецією і Великобританією.

Соціологічне опитування, проведене торік, продемонструвало, що на підтримку гей-шлюбів виступає 83 відсотки населення Люксембурга.
 


Джерело: УНН 14 сiчня 2014


Тегиодностатеві шлюби,   секс-меншини,   рівні права

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми