Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Третина заміжніх японок піддаються домашньому насильству

Згідно з результатами урядового опитування, 32,9% заміжніх жінок в Японії піддаються домашньому насильству. Ці цифри залишилися практично незмінними з двох попередніх опитувань - 2005 і 2008 років. 

25% постраждалих повідомили, що чоловіки штовхали їх, били руками та / або ногами, причому в 6% випадків побої відбувалися неодноразово. 14% чоловіки силою змушували вступати з ними в сексуальні стосунки. 17% респонденток зазнали психологічних цькувань: їх ображали, забороняли кудись ходити або постійно за ними стежили.

При цьому 41,4% опитаних нікому не розповідали таку ситуацію. При цьому 57% терпіли насильство й не подавали на розлучення «заради дітей», 18% - через економічні труднощі.

Як показав випадок віце-консула в Сан-Франциско Йосіакі Нагаї, домашнє насильство не притаманно якійсь певній соціально-економічній групі. У березні Нагаї був заарештований за заявою дружини, що подала слідству фотографії завданих їй ушкоджень і травм. Всього за півтора року набралося 13 подібних випадків, причому один раз Нагаї (який, до речі, не визнав себе винним) вибив дружині зуб, іншого - проткнув викруткою долоню між великим і вказівним пальцями.

 

 


Джерело: Новости из Японии 20 травня 2012


Тегинасильство щодо жінок,   Японія,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми