Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Тендер на нерегулярні пасажирські перевезення

 Формальна пропозиція (тендер) на закупівлю послуг (нерегулярні пасажирські перевезення) 

 
І. Дата оголошення:  23 вересня 2024 року
ІІ. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 27 вересня 2024 року
 
ІІІ. Контекст
ГО ЖКУ є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, благополуччя дітей, вирішення актуальних проблем у сфері ґендерної рівності, реалізації прав дитини, через адвокатування та ефективну співпрацю з державними та недержавними організаціями, а також широке залучення місцевих громад та інституцій.
 
Задля цієї мети Жіночий консорціум України, в рамках реалізації проєкту «Розширення можливостей громад у південній Україні через ініціативи у сфері охорони здоров’я та протидії ґендерно зумовленого насильства» для задоволення потреб бенефіціарів, які перебувають у групі ризику та/або постраждали від ГЗН, а також для надання підтримки ветеранів, створює  стаціонарні сервісні центри у Миколаєві та мобільний сервісний центр для роботи в Миколаївській області.
 
IV. Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг:
Послуги на нерегулярні пасажирські перевезення (послуги перевезення, шомісячно 1-2 поїздки у 8 громад і по місту) команди проєкту в м.Миколаїв та Миколаївській області (Шевченківська, Первомайська селищна, Галицинівська, Баштанська, Снігурівська, Березанська, Горохівська, Вільнозапорізька громади, т.і.)
 
Деталізоване ТЗ за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1Elx8lh7xlKiBpDKTApioRLJtjSGHnIRF/edit?usp=sharing&ouid=114015116556041271420&rtpof=true&sd=true
 
V. Вимоги до підрядника
1. Зареєстрована юридична особа чи фізична особа-підприємець  з кведами: згідно законодавства України, що підтверджують можливість надання послуг відповідно вимогам тендеру
2. Підрядник надає цінову пропозицію або рахунок в рамках тендеру, що передбачає фінальну вартість робіт та послуг*.
 
VI. Умови роботи та оплати
1. Підписується офіційний договір
2. Оплата по безготівковому рахунку
 
VII. Перелік документів, які необхідно подати:
 
Для участі в тендері просимо надати:
1. Підписану цінову пропозицію за формою у додатку, або рахунок, у разі неможливості заповнення цінової пропозиції . форма запиту цінової пропозиції: https://docs.google.com/document/d/1Elx8lh7xlKiBpDKTApioRLJtjSGHnIRF/edit?usp=sharing&ouid=114015116556041271420&rtpof=true&sd=true
2. Свідоцтво реєстрації ФОП/юридичної особи
3. Виписка з ЄР
 
VIII. Термін подання документів:
 
Просимо надіслати Вашу пропозицію з відповідними додатками зазначеними у пункті VII. не пізніше 00:00,  27  вересня 2024 року на електронну адресу bronskayuliia@wcu-network.org.ua 
 
VIII. Контактна інформація:
 
Щодо питань тендерної процедури звертайтеся, будь ласка, до: Оксани Змієвської bronskayuliia@wcu-network.org.ua
Увага! Інформація про очікувану вартість товарів та послуг не може обговорюватися до закінчення тендеру. 
 

Джерело: Жіночий консорціум України 24 вересня 2024


Тегизакупівля,   тендер,   Тендер,   пасажирські перевезення

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.