Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ТОП-5 найкращих країн для жінок

Опубліковано список ТОП-5 найкращих країн, де добре бути жінкою, повідомляє видання InoPressa з посиланням на сайт ForeignPolicy.com.

Дослідники взяли за основу рейтинг рівноправності статей в 135 країнах за 2011 рік, складений Всесвітнім економічним форумом (WEF). Організатори відібрали п'ятірку країн, в яких, на їхню думку, створені найсприятливіші умови для жінок.

Очолюють список, з точки зору "доступності освіти" та "охорони здоров'я та виживання", Філіппіни. Сенат цієї держави планує незабаром прийняти законопроект, спрямований проти гендерної дискримінації на робочому місці.

Друге місце дістається Іспанії. Колишній прем'єр-міністр країни Хосе Луїс Родрігес Сапатеро, проголосив себе феміністом і зробив права жінок одним з пріоритетів уряду. На початку його другого терміну в 2008 році його кабінет складався з дев'яти жінок і восьми чоловіків.

Наступним потенційно сприятливим місцем для жінок є Південна Африка і Лесото. Ці дві країни стали двома єдиними південноафриканськими державами, що потрапили до двадцятки лідерів. Парламент ПАР складається на 45 процентів з жінок, і дві представниці ПАР входять в список Forbes. Лесото займає вищу позицію, ніж ПАР з точки зору рівності статей - в ньому немає відмінностей між чоловіками і жінками в сфері освіти та охорони здоров'я. Але при цьому середня тривалість життя в цій країні складає всього 47 років.

Далі йде Латвія. За даними на 2010 рік, жінки становили 71 відсоток випускників університетів, 50 відсотків суддів верховного суду, 45 відсотків працівників НДІ. Відзначимо, першою жінкою-президентом країни стала Вайра Віке-Фрейберга. 20-е місце в списку - найвище серед країн Латинської Америки і Карибського регіону, зайняла Куба. Тут значний відсоток жінок у професійно-технічній сфері (60 відсотків), в парламенті (43 відсотка) і в сфері освіти.


Джерело: tengrinews.kz 09 березня 2012


Тегирейтинг,   права жінок,   кращі країни для жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".