Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Своя справа – це свобода. Історія Наталки з Ніжина

 На початок 2022 року Наталка, родом з Чернігівщини, уже два роки з чоловіком і двома дітьми жила у Києві. Тоді у родини все було гаразд і здавалось, що життя складається якнайкраще. З початку широкомасштабного вторгнення 24 лютого кинулась рятувати дітей, виїхали до батьків у село у Чернігівській області і…. потрапили в окупацію….

Про ті дні зараз згадує, що більшу частину часу просиділи у підвалі, де часто навіть не було чим погодувати немовля. Однак родині вдалося вижити у полум`ї війни і після деокупації постало питання як жити далі. Робота у столиці булав втрачена, тож сім`я повернулась у Ніжин, де має квартиру.

Про бізнес-школу Sea-Wee, що працює у межах проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни» Наталці розповіли знайомі. Каже - спочатку не повірила, що таке можливо, але потім все ж таки наважилась спробувати. При цьому багато її знайомих не вірили в успішність її ідеї і говорили, що у неї нічого не вийде.

Але Наталку підтримали рідні. Три дні навчання у Чернігові зараз згадує як абсолютно позитивний досвід: пояснювали все доступно, і викладачі і ментор були хороші. Так, зізнається, що було важко, іноді псиала ночами, але ж добилася результату!

На отриманий грант закупила усе необхідне обладнання для процедурного кабінету: пролфесійну анатомічну кушетку, стілець і тумбу для майстра, дзеркало і тумбу, диван для клієнток, кулер і кавомашину.

Тепер вона говорить: «Під лежачий камінь вода не тече. Якщо ти боїшся, то нічого не вийде. Треба ризикувати треба пробувати, і не думати що щось впаде тобі з неба. Так, своя справа це важко, але це - свобода».

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee - один із напрямків проєкту «Своєчасна та належна допомога та підтримка населенню, яке постраждало від війни», який Жіночий консорціум України реалізує у Київській та Чернігівській областях і місті Києві. Цей напрямок передбачає підтримку жінок, що втратили малий бізнес чи роботу через війну. Загалом проєкт спрямований на виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошову допомогу та психологічну підтримку, підтримку віддалених громад та ін.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 23 лютого 2024


Тегиісторія,   життя,   свобода

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми