Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

"Свободівців" попросили не обмежувати права жінок забороною абортів

Жінки-депутати з міжфракційного депутатського об'єднання "Рівні можливості" закликають "свободівців" відкликати законопроект №2646-1 про заборону абортів. Про це сказано в повідомленні прес-служби МФО "Рівні можливості", інформують "Українські новини".

Представниці об'єднання просять усі парламентські фракції врахувати негативну думку експертів в галузі медицини та демографії з приводу законопроекту №2646-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів)". Вони зазначають, що він вимагає серйозного доопрацювання.

Автори звернення наголошують, що законодавчі ініціативи, які обмежують репродуктивні права громадян, надто жінок, створюють додаткові ризики і загрози для їхнього життя і здоров'я.

Як відомо, депутати від "Свободи" Олександр Сич, Руслан Зелик та Руслан Марцинків пропонують Верховній Раді дозволити штучне переривання вагітності (аборт) тільки у разі прямої загрози життю вагітної, наявності смертельної патології плода і доказу в судовому порядку факту зачаття дитини в результаті зґвалтування.

Чинним законодавством установлено, що аборт може бути проведений за бажанням жінки в установах охорони здоров'я при вагітності терміном не більше як 12 тижнів.

Нагадаємо, раніше "свободівець" Руслан Кошулинський заявив, що домагатиметься заборони Компартії та закону про люстрацію, а також закріплення в законодавстві таких норм, як графа "національність" у паспорті, заборона абортів і вільне носіння зброї.
 


Джерело: NEWSru.ua 21 травня 2013


Тегизаборона на аборт,   аборт,   права жінок

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.