Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Sony звинувачують у гендерній дискримінації

Колишня аналітикиня із ІТ-безпеки Sony PlayStation Емма Майо подала позов зі звинуваченнями у гендерній дискримінації проти компанії в Каліфорнії. Про це повідомляє американский новинний портал Axios.

У позові йдеться про неправомірне звільнення після розмови про “дискримінацію жінок” у ігровому гіганті, зазначає Axios .

“Sony дискримінує жінок і тих, хто ідентифікує себе як жінки, під час виплати компенсацій і просування по службі”, — наполягає у своєму позові Майо. За її словами, у компанії домінують чоловіки.

Колишня працівниця стверджує, що менеджер компанії підвищував по службі чоловіків, а її ігнорував. Після того, як вона поскаржилась на гендерну упередженість, жінку звільнили, каже позивачка.

У своєму позові Майо зазначає: Sony каже, що її звільнили через закриття внутрішнього відділу, однак вона не була у цьому відділі.

Нині компанії, що займаються відеоіграми, перебувають у фокусі пильної уваги громадськості, пише Axios. Суспільство занепокоєне ставленням до жінок у галузі, де довгий час домінували чоловіки.

Колишня співробітниця позивається до Sony на тлі гучних державних і федеральних судових позовів проти виробника «Call of Duty» Activision через ймовірні сексуальні провини та гендерну нерівність в оплаті праці.


Джерело: suspilne.media 25 листопада 2021


Тегигендерна нерівність,   права жінок,   гендерна дискримінація

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.