Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шведська школа обладнала роздягальню для третьої статі

Адміністрація престижної гімназії в Стокгольмі відкрила для своїх учнів додаткову роздягальню, крім чоловічої та жіночої. У ній починаючи з 6 травня зможуть переодягатися і залишати свій змінний одяг ті учні, які не відносять себе до чоловічої, ні до жіночої статі.

«Я хочу нагадати, що щорічно сотні людей здійснюють самогубства тому, що не можуть ідентифікувати себе з тією статтю, до якої належать», - передає News.ru заяву 18-річної Камій Тромбетті, президента студентської ради, що схвалила рішення адміністрації гімназії про черговий крок до гендерної рівності.
 


Джерело: news.mail.ru 06 травня 2013


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.