Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шведи борються за права жінок у кінотеатрах

У шведських кінотеатрах запускають тест, який направлений на зруйнування стереопитів про жінок. Тепер у мережі конопалаців будуть рахувати активну присутність жінок на екрані. Цей рейтинг має показати та утвердити гендерну рівність.

Проте, тестування будуть проходити не всі фільми. Зокрема, такі стрічки як «Володар перснів», «Зоряні війни», «Соціальна мережа», «Кримінальне чтиво» та сім із восьми частин Гаррі Поттера не будуть брати участь у експерименті.

Аби стрічка мала позитивний рейтинг, у ній має бути мінімум дві героїні, які розмовляли б між собою про будь-які речі, окрім чоловіків.

Ініціативу підтримав шведський інститут кінематографії та каналі Viasat Film.
 


Джерело: День 12 листопада 2013


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".