Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рівноправність статей - успіх на Олімпіаді

Що є запорукою перемоги на Олімпіаді? Виявляється, крім фізичної підготовки і тренера, чималу роль відіграють переконання жителів країни, за яку спортсмен виступає. Представники країн, в яких чоловіки і жінки на рівних, отримують більше медалей.

Вчені з Канади і Сінгапуру з’ясували, що успіх країни на Олімпіаді, крім усього іншого, залежить від переконань жителів цієї країни. Такий висновок вони зробили на основі аналізу даних по 121 країні. Інформація стосувалася двох областей: рівня гендерної нерівності в конкретній країні (він вираховується на основі безлічі чинників) і кількості медалей, зароблених спортсменами цих країн в 2012 році в Лондоні і взимку 2014 року в Сочі. Інші фактори, які могли вплинути на успіхи учасників Олімпіад, такі як число жителів і загальний рівень життя в країні і різницю в рівні заробітку різних верств населення, теж врахували.

У тих країнах, де до чоловіків і жінок відносяться практично однаково, спортсмени виявляються більш успішні при виступах на Олімпійських іграх. І чоловіки, і жінки з таких країн заробляють на олімпіадах більше медалей. Особливо явно тенденція проявляється, якщо хлопчики й дівчатка в конкретній державі мають однаковий доступ до освітніх ресурсів.

Дослідники пов’язують такі результати з тим, що при гендерну нерівність люди більше мислять стереотипами, і це не дає їм розвинути свої здібності в повній мірі. Коли робота не ділиться на чоловічу і жіночу, виграють обидві статі: вони не обмежені уявними уявленнями про те, що їм варто робити, а за що краще зовсім не братися.
 


Джерело: lekpravda.com 10 листопада 2014


Тегигендерна рівність,   права жінок,   спорт

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".