Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рівнянок навчали бізнесу з дотриманням гендерної рівності

Нещодавно у Рівному відбувся семінар для прекрасної половини людства, на якому Центр сприяння бізнесу навчав рівнянок як правильно започаткувати та вести свій бізнес.

Захід був проведений в рамках реалізації транскордонного проекту «Розвиток малого та середнього підприємництва міст Рівного та Любліна», що фінансується Європейським Союзом.

На семінарі розглянули питання щодо процедури реєстрації та отримання дозвільної документації при започаткуванні власної справи, бізнес-планування, пошуку джерел та можливостей інвестування у власну справу на етапі її становлення.

На семінарі були присутні представники Центру, Реєстраційної служби м. Рівного та керівник клубу успішних людей Ольга Лук’янова, яка розкрила цікаві факти та секрети своїх бізнесових кроків, тим самим довівши, що жінки у бізнесі почувають себе як риби у воді і не варто недооцінювати своїх можливостей як бізнес-леді.

За словами Романа Деркача, завідувача сектору організації роботи державних реєстраторів, вдосконалення своїх знань щодо започаткування та подальшого здійснення підприємницької діяльності дозволяє грамотно та швидко організувати свою зайнятість за мінімум витраченого часу.

Самі ж слухачки відзначили, що подібні семінари дозволяють ближче дізнатися про те, як ефективно вирішувати виникаючі труднощі, правильно поставити бізнес-завдання, знайти оптимальні шляхи вирішення проблем, які супроводжують бізнес на етапі його започаткування.

Найближчим часом, Центр сприяння бізнесу запланував ще низку заходів щодо підвищення професійної обізнаності і кваліфікаційного рівня усіх представників малого та середнього підприємництва м. Рівного, на які запрошує не лише початківців, але й діючих підприємців, тим паче, усі заходи Центру сприяння бізнесу безкоштовні.
 


Джерело: Громадський простір 19 вересня 2013


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі,   кар'єра жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.