Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Розпочала серію вебінарів для партнерських організацій

 Команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей. Частина-ІІ, Україна» розпочала серію інформаційно-методологічних вебінарів для партнерських організацій. Таким чином буде поширений чималий і різноплановий досвід, напрацьований за час реалізації проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють».

 
Враховуючи те, що досвід підтримки людей, які постраждали внаслідок війни є унікальним для України, команда вважає важливим передати набуті знання та вміння іншим громадським організаціям та активістам. Першою темою у циклі вебінарів стала організація безпечних просторів для дітей. Назва вебінару - «Безпечний дитячий простір – місце підтримки, розвитку та позитивних емоцій. Досвід ЖКУ за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція)»
 
У ході зустрічі учасники дізнались як і де створювались безпечні простори, з якими проблемами стикалась команда, яких результатів було досягнуто і які висновки зроблені. 
 
Окрему увагу під час спільного обговорення приділили заходам безпеки під час тривог. Представники команди розповіли, що про безпеку треба дбати наперед. Шлях до укриття має займати менше п`яти хвилин, самі сховища мають бути повністю обладнані так, щоб там було комфортно проводити заняття з дітьми. 
 
Учасники вебінару з різних регіонів також жваво ділились своїм досвідом роботи з дітьми в умовах війни, історіями створення безпечних просторів для дітей, проблемами які виникають, особливо на територіях, близьких до зони бойових дій. І несподіваним результатом вебінару стали попередні домовленості про партнерську співпрацю з різними організаціями у реалізації проєктів та підтримки потреб організацій в регіонах.
 
Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.
 
У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.
Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

Джерело: Жіночий консорціум України 30 серпня 2024


Тегинавчання,   організації,   Навчання,   вебінари

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.