Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Родинне свято у Києві

 Під час війни вкрай важливою є підтримка сімей з дітьми. Тому 25 серпня 2024 року, команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей. Частина-ІІ, Україна» за підтримки ЕРІКС Development Partner та RadioAid (Швеція) у партнерстві з представниками ГО «Літай» провели великий родинний захід «Серце до серця» у Київському міському парку «Наталка» Оболонського району.

 
Формат родинних зустрічей дуже популярний серед бенефіціарів проєкту. По-перше, у період війни, це найбезпечніший варіант, тому що під час повітряної тривоги, кожен батько чи мати з дитиною зможуть пройти до найближчого укриття. Доречі, висловлюємо вдячність адміністрації школи №216, за надану можливість використовувати їх укриття у разі небезпеки. 
 
По-друге, батьки проводять час разом з дітьми, але при тому для дорослих та дітей діють окремі зони активностей. Цього разу, наприклад, поки діти створювали свої картини  «Намалюй радість», дорослі зробили «Листівку мрій». Потім всі разом робили сердечка побажання, та дарували один одному. Загалом було створено 5 зон майстер-класів, та велика зона для активностей. Ще у дітей були активності з мʼячем, дорослі могли по бажанню зробити «Мандалу Миру».
 
Неймовірне облаштування території, все в жовто-блакитних кольорах, багато української символики та повітряних кульок. Все це надавало особливого настрою згуртованості українців. Наприкінці, кожна родина об'єднавшись зробила свою особисту родину рамку.
Це дійсно було справжнє свято, яскраве, добре та тепле. Малеча змогли поспілкуватися з новими друзями, дорослі відпочити від проблем сьогодення. А майстер-класи довго будуть нагадувати про себе, неймовірними поробками, які зробили учасники.
Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.
 
У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.
 
Проєкт  «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей в Україні. Частина-ІІ» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

Джерело: Жіночий консорціум України 27 серпня 2024


Тегидіти,   Україна,   Діти,   допомога,   свято,   Допомога

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.