Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Результати опитування: Жінкам в Україні складно пробитися в топ-менеджери

Проведене порталом rabota.ua опитування підтвердило укорінений стереотип про те, що представницям прекрасної статі складніше пробитися в ряди керівників українських компаній. Про це "Мінфіну" розповіли в порталі rabota.ua.

Так, переважна кількість українців (81%) відзначили, що компанію, в якій вони працюють, очолює чоловік. Близько половини менеджерів середньої ланки (48%) також є представниками сильної статі, а трохи більше третини (35%) - представницями прекрасної.

Більшість українців (53%) вважають, що рівень доходу керівників українських компаній не залежить від гендерної приналежності. Ще третина респондентів згодні з тим, що заробіток керівника як чоловічої, так і жіночої статі не повинен відрізнятися, а дискримінація за ознакою статі швидше виявляється в тому, що жінкам складніше досягти керівної посади. Цікаво відзначити, що особистий досвід 14% респондентів дає їм підстави стверджувати, що, займаючи аналогічні посади, жінки заробляють менше чоловіків.

Відповіді топ-менеджерів на питання про їх доході демонструють нерівність у доходах жінок і чоловіків. Так, більшість жінок-керівників (35%) заробляють 8-12 тис грн., А дохід більшості чоловіків-керівників (27%) перевищує 25 тис грн. Настільки разюча різниця скоріше підтверджує гіпотезу про те, що жінці складніше очолити велику компанію, керівна посада в якій приносила б такий великий дохід.

Відповіді керівників середньої ланки, які взяли участь в опитуванні, розподілені більш рівномірно. Тут дохід більшості як чоловіків (46%), так і жінок (29%) складає близько 6 тис грн. Цікаво відзначити, що саме 14% чоловіків, будучи керівниками середньої ланки, заробляють більше 20 тис грн. на місяць, у той час як серед жінок таких лише 5%.
 


Джерело: Минфин 29 листопада 2012


Тегигендерна нерівність,   кар'єра жінки,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".