Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рева розповість в ООН, як Україна забезпечує гендерну рівність

Міністр соціальної політики Андрій Рева візьме участь у 61-й сесії Комісії ООН зі становища жінок, яка відбудеться з 12 до 17 березня 2017 року.

Про це повідомляє сайт Мінсоцполітики.

«З 12 до 17 березня 2017 року українська делегація на чолі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою братиме участь у 61-й сесії Комісії ООН зі становища жінок (КСЖ), яка відбудеться у м. Нью-Йорк», - йдеться у повідомленні.

Передбачається, що Рева виступить на засіданнях Комісії, візьме участь у засіданнях міністерського сегменту в форматі круглого столу та поінформує членів КСЖ щодо дій українського уряду, спрямованих на забезпечення гендерної рівності.

Також планується проведення зустрічей із представниками ЮНІСЕФ, Фонду народонаселення ООН, Державного департаменту США (м. Вашингтон) щодо питань протидії торгівлі людьми та із представниками української діаспори.


Джерело: УКРІНФОРМ 13 березня 2017


Тегигендерна рівність,   ООН,   Україна

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.