Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Рада Європи закликала Держдуму Росії не декриміналізувати домашнє насильство

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд написав листа голові російської Держдуми В'ячеславу Володіну, у якому розкритикував законопроект про декриміналізацію домашнього насильства.

"Переведення "побиття в родині" з розряду кримінальних злочинів в адміністративне правопорушення було б явною ознакою руху назад у Росії і завдало б удару по глобальним зусиллям, спрямованим на викорінення домашнього насильства", - передає Новая газета текст заяви, що надійшла до видання.

Повідомляється також, що Ягланд закликав Володіна зробити все, щоб "зміцнити право російських сімей жити без насильства і залякування".

Крім того, генеральний секретар ради Європи нагадав голові Держдуми, що Росія зобов'язана дотримуватися Європейської соціальної хартії, у якій міститься вимога до сторін забезпечувати захист дітей від насильства.

Ягланд нагадав, що Росія є однією із чотирьох держав, що входять до Ради Європи, які не підписали і не ратифікували Стамбульську конвенцію про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок і насильством у сім'ї. Конвенція встановлює кримінальну відповідальність за всі акти фізичного, сексуального чи психологічного насильства в родині і у колишніх або нинішніх подружжях і між партнерами.

Нагадаємо, 11 січня у Державній думі РФ схвалили у першому читанні законопроект про декриміналізацію сімейного насильства.

Згідно з проектом закону, фізичне насильство щодо родича, яке не спричинило наслідків, буде каратися примусовими роботами до 360 годин, виправними роботами на строк до одного року або адміністративним арештом до шести місяців.


Джерело: Новое время 17 сiчня 2017


Тегидомашнє насильство,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми