Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Психологічна допомога має бути вчасною

 В Одесі команда ГО "ГР "Віра, Надія, Любов" провела психологічний тренінг та індивідуальні консультації для жінок, які постраждали від військових дій та вимушені були полишити свої домівки. Крім того, роздали продуктові набори.

 

На психологічному тренінгу йшлося про важливість уваги до свого психоемоційного стану, способи поповнення ресурсу та енергії, щоб здолати апатію та тривожність, які часто супроводжують нас під час війни. Обговорили прості і дієві методики, для застосування яких не потрібно спеціального обладнання чи приміщення, які завжди будуть в арсеналі жінок, щоб повернути себе в нормальний стан. І навіть подолати панічну атаку.
 
На індивідуальних консультаціях жінки ділилися особистими проблемами, своїми власними труднощами в облаштуванні побуту на новому місці, пошуку роботи та перспективами на майбутнє. Чимало йшлося про страхи, низьку самооцінку, зневіру, неможливість побачити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей, до цього ще додаються відчуття незахищеності та почуття провини.
Психологічна допомога має бути вчасною, адже в такому разі вона здатна вивести з шоку, подолати тривогу і допомогти впоратися зі страхом. Саме тому наша команда вважає психологічні тренінги та консультації надважливою частиною своєї роботи, їй ми приділяємо багато уваги, не втомлюємося розповідати, щоб кожен українець та українка розуміли, як важливо уважно ставитися до свого психоемоційного стану.
 
Нагадаємо, що проєкт реалізується ГО Жіночий Консорціум України спільно з низкою партнерських громадських організацій з 8 регіонів України за підтримки International Rescue Committee.
 
Проєкт працює у Київській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та Одеській областях.
Допомогу у рамках проєкту отримують жінки, які мають дітей або опікуни дітей, у тому числі людей з інвалідністю, ВПО та люди, які проживають у місцях, що постраждали від окупації та ракетних обстрілів.
 
Отримувачів допомоги за проєктами визначають місцеві органи влади, які надають громадським організаціям списки тих, хто найбільше потребує допомоги. Тому, для отримання допомоги звертайтесь до місцевих органів влади.

Джерело: Жіночий Консорціум України 14 листопада 2022


Тегитренінг,   Україна,   допомога,   психологічна підтримка,   продуктові набори

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".