Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Проституція у Швеції: карають чоловіків

Прийнятий 14 років тому закон про покарання покупців сексуальних послуг значно зменшив кількість бажаючих користуватися послугами повій. Про це делегації Жіночого консорціуму України повідомила представник відділу боротьби з проституцією міської ради Гьотеборга Івонна Карлсон.
Швеція – перша країна у світі де запровадили кримінальну відповідальність за купівлю сексуальних послуг. За словами Івони Карлсон, цей закон прийняли зважаючи на те, що більшість жінок стають повіями не добровільно і положення жінок в проституції схоже на те, в якому перебувають жінки, які постійно зазнають насильства.

Головне завдання закону не в тому, щоб «саджати чоловіків», а щоб змінити погляди суспільства на купувлю сексуальних послуг і показати, що це погано.

Закон був прийнятий 14 років тому і дослідження, які проводилися у Швеції з часу прийняття закону показали - ставлення до купівлі сексу значно змінилося.

Якщо до прийняття цього закону 50% шведів говорили, що купувати секс нормально, то через 10 років лише 25% шведів заявили, що «купувати секс нормально», при цьому більшість з них вважають що нормально це для когось іншого, а не для них особисто.

Щодо покарань для тих, хто користується послугами повій, зазначила Івона Карлсон, то таких випадків було не багато. За состанні кілька років лише 200 чоловіків визнали винними у купівлі проституції в Гьотеборзі і приблизно 400 в Стокгольмі.

Ще одним позитивним наслідком дії цього закону стало те, що Швеція стала непривабливою країною для торгівців "живим товаром". Через покарання покупців секс-послуг, кількість клієнтів зменшилася і стало не вигідно возити повій з інших країн. 


Джерело: WCU 18 жовтня 2012


Тегиповії,   права жінок,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.