Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Президент компанії BDO в Україні провела семінар в рамках конференції «Майстерня підприємництва»

22 листопада 2013 року президент компанії BDO в Україні Савченко Алла провела семінар для українських бізнес-леді стосовно побудови сімейного бізнесу на основі професійних франшиз на конференції «Майстерня підприємництва». В рамках конференції на протязі дня проходив марафон майстер-класів від успішних підприємців, бізнес- експертів, відомих і талановитих людей, які багато чого досягли в житті, в тому числі і практичний семінар від Алли Іванівни.

Савченко розповіла про те, як побудувати сімейний бізнес на основі франшиз, привела наочні приклади, а також розповіла про правила створення успішної франшизної системи. Як зазначили самі учасники, дана тема є актуальною і затребуваною.

Варто відзначити, що даний захід став завершальним акордом конкурсу «Підприємницький талант України 2013», який організувала компанія Amway. BDO традиційно виступила офіційним аудитором конкурсу та засвідчила прозорість вибору кращих жінок підприємців в Україні.

 


Джерело: BDO 27 листопада 2013


Тегижінки у бізнесі,   сімейний бізнес

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.