Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Президент Ірану виступив на підтримку прав жінок

Виступаючи 20 квітня, в Національний жіночий день, президент Ірану Хассан Роухані піддав критиці "тих, хто сприймає жінок у суспільстві як загрозу" і заявив, що Іран як і раніше рухається до забезпечення гендерної рівності, повідомляє BBC .

"Жінки повинні користуватися рівними можливостями, отримувати рівний захист та рівні соціальні права", - сказав президент. "Згідно з правилами ісламу, чоловік - не сильна стать, а жінка - не слабка", - заявив Роухані.

Проте глава духовної влади країни аятолла Хаменеї дотримується інших поглядів. Гендерна рівність є "однією з найбільших помилок західної думки", заявив він у своєму коментарі. Він додав, що не має нічого проти жіночої зайнятості, однак не варто забувати і про "основне питання" - роль жінки в побуті і в сім'ї.
 


Джерело: РИА Новости 22 квiтня 2014


Тегигендерна рівність,   права жінок,   Іран

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".