Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Перша українська жінка-суддя завершила кар'єру

Відома усім українським футбольним вболівальникам 46-річна Наталія Рачинська завершила кар’єру.

Наталія Рачинська стала першою жінкою, яка почала працювати у найвищому дивізіоні (УПЛ) українського клубного футболу. Вперше вона вийшла у якості бокового арбітра на матч УПЛ в 2011 році. Згодом Рачинська судила поєдинки чоловічої Ліги Європи, в 2012 році вона працювала у фіналі Кубку України та на матчі Суперкубку України.

У жіночому футболі Рачинська дійшла до найвищого рівня. У якості бокового арбітра (головним арбітром була Катерина Монзуль) вона судила фінал Ліги чемпіонів-2014 та фінал чемпіонату світу-2015.

Більшість вболівальників запам’ятали її після неоднозначних слів Мірчи Луческу. В 2011 році головний тренер «Шахтаря» поскаржився на роботу Рачинської. Луческу сказав, що «жінки занадто сентиментальні і не можуть об’єктивно судити футбол». Згодом, Луческу вибачився за свої слова і подарував жінці-арбітру букет троянд.


Джерело: УКРІНФОРМ 25 сiчня 2017


Тегигендерна рівність,   права жінок,   футбол,   жінка-суддя,   Наталія Рачинська

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.