Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Перераховані найобразливіші для жінок фрази з вуст чоловіків

"Якщо ти знаєш про проблему і мовчиш, ти сама стаєш частиною проблеми", – сказала одного разу Джейн Фонда. Це ж стосується тих, хто перебуває у стосунках і терпить образи від свого партнера. Радимо звернути увагу на деякі фрази. І якщо ваш чоловік їх вимовляє, то вам пора зробити висновки.

"Я не буду розмовляти, якщо ти почнеш ревіти"
Він довів вас до сліз, але відмовляється вирішувати проблему. Від образи багатьом хочеться плакати ще сильніше, але і це не можна. У підсумку він виграв, та ще й грюкнув дверима.

"А ось дружина мого друга"
Найкрасивіша. Найталановитіша. Краще готує. І ви відчуваєте себе потворною бездарністю з руками, які ростуть не з того місця. Прекрасний портрет, чи не так?

"Якщо я такий поганий, чому ти не підеш?"
Він пропонує вам розлучитися? Ні. Це не команда, а виклик, тест на перевірку почуттів. Тепер ви повинні сказати, як сильно хочете бути з ним.

"Це ж жарт!"
Популярна, але до чого образлива фраза! Для комедіанта половина публіки, що сміється – норма, але якщо у ваших стосунках один сміється, а інший дивується – це як мінімум дивно.

"Ти неадекватна в критичні дні"
Класична фраза тренованого абьюзера, вельми популярна, і тому на неї вже багато хто не звертають уваги. Своєрідна виверт: сексизм, що викликає роздратування, яке тільки підливає масла у вогонь.

"Ти все неправильно пам'ятаєш"
Якщо подія, про яку йде мова, виставляє його в невигідному світлі, найлегше звинуватити вас.

"Твої дії і викликали мою реакцію"
Ще один елегантний спосіб звинуватити вас у всьому. Не дозволяйте нікому підвищувати на вас голос (і самі, звичайно, цього не робіть).

"Я тебе образив, тому ось тобі квіти"
Або нові туфлі. Або гроші на них. Покоління наших батьків і старших родичів привчило думати, що якщо він загладив провину букетом або чимось ще, то все в порядку. Фактично це дозвіл творити що завгодно і відкуповуватися, своєрідна форма хабарництва.

"У тебе параноя, це було єдиний раз"
Якщо він зрадив і ви прийняли його назад, значить, ви вмієте прощати помилки і хочете рухатися вперед. Але це не дає йому права повторювати помилки і тим більше підозрювати вас в параної!

 


Джерело: Сегодня 13 лютого 2019


Тегигендерна рівність,   насильство щодо жінок,   чоловіки і жінки,   психологія

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.