Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підтримуємо прифронтові громади Сумщини

 Попри щоденні атаки ворога жителі прикордонних громад Сумщини не хочуть полишати власних домівок. Навіть більше – дають прихисток тим, хто раніше перебував у прифронтових областях. Люди підтримують одне одного і спільно переживають усі труднощі, які в їхні домівки принесла війна. Нині дуже важливо підтримати ці громади, щоб люди не втрачали останньої надії, не падали духом та остаточно не зневірювалися.

 

Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" за и «Жіночого Консорціуму України» надала внутрішньо переміщеним особам у Білопільській, Ворожбянській, Тростянецькій та Садівській громадах сертифікати, на які люди могли зробити найнеобхідніші закупи. Такий сертифікат передбачає, що кожен сам вирішував, що йому нині найнеобхідніше.
 
І цей формат неабияк припав до душі отримувачкам допомоги. Вони щиро дякували за підтримку. Хтось купив термоси для води та їжі, бо через відключення електрики не може нагріти обід чи випити чаю. Хтось купив ліхтарики, без яких нині не обійтися. Мовляв, при світлі молитимуться за тих, хто захищає свою рідну землю. А хтось придбав обігрівача, бо найбільше потерпає від відсутності тепла. Були й ті, хто розповідав – найнеобхідніше – це речі для онуків, щоб ті навчалися онлайн. Кажуть, поки діти воюють, треба підтримати онуків, бо це наше майбутнє.
 
У цей складний час взаємодопомога і підтримка вкрай важливі, а ще – вирішальні для нашої спільної перемоги.
 
Нагадаємо, що проєкт реалізується ГО Жіночий Консорціум України спільно з низкою партнерських громадських організацій з 8 регіонів України за підтримки International Rescue Committee.
 
Проєкт працює у Київській, Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській, Хмельницькій, Запорізькій та Одеській областях.
Допомогу у рамках проєкту отримують жінки, які мають дітей або опікуни дітей, у тому числі людей з інвалідністю, ВПО та люди, які проживають у місцях, що постраждали від окупації та ракетних обстрілів.
 
Отримувачів допомоги за проєктами визначають місцеві органи влади, які надають громадським організаціям списки тих, хто найбільше потребує допомоги. Тому, для отримання допомоги звертайтесь до місцевих органів влади.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 20 грудня 2022


Тегидопомога,   Гуманітарна допомога,   гуманітарна допомога,   громада

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми