Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підприємливим жінкам допомагають канадійці

У Львові з чималим ажіотажем розпочалась серія тренінгів в межах реалізації проекту «Жінки в підприємництві». Адже   виявило бажання взяти участь в означених заходах жінок втричі більше, ніж можна було включити в групу.

На підставі ж розгляду було попередніх заявок було сформовано групу учасниць, які, на думку організаторів проекту, більш мотивовані до започаткування власної справи.

Нагадаємо, що в період реалізації проекту для кожної групи учасниць передбачені: тренінговий курс з основ підприємницької діяльності, який складається із 10-ти занять; зустріч з керівницею успішного львівського підприємства (майстер-клас на підприємстві, обмін досвідом); участь у круглих столах, фокус-групах; постійна інформаційно-консультаційна підтримка посередництвом проекту.

Проект «Жінки в підприємництві» ініціатори втілюють за підтримки іншого проекту -«Місцевий економічний розвиток міст України», що здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів у партнерстві з Асоціацією міст України та за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР) та Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ).

Усі охочі взяти участь у проекті можуть згодом надіслати заявки на безкоштовний курс тренінгів. Відбір і навчання ще 2-х груп заплановано до кінця серпня 2013 р.

Ігор Галущак
Львів
 


Джерело: WCU 18 квiтня 2013


Тегижінки у бізнесі,   кар'єра жінки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.