Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Підлітки Конотопа пограли в настільні ігри

 Не так просто нині відірвати дитину від ґаджета, а канікули варто проводити все-таки з користю. Психологи радять у такому разі використати настільну гру. Утім, обирати її треба правильно – саме ті, які розробили фахівці, і які не лише розвивають інтелектуальні навички, але й сприяють соціалізації та взаємодії між підлітками. Саме такі й обрала команда проєкту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють», коли поїхала до Конотопа на Сумщині. Захід мав назву «Корпоративні настільні ігри як інструмент взаємодії та розвитку». Однією з настільних ігор, які запропонували підліткам, була «Шевченко питає». Це українська настільна гра-вікторина, в якій учасники демонструють знання власної культури, пам’яток, історії України. Один запитує – решта відповідає, у кого найбільше правильних відповідей – той і переміг. Утім, насправді переможених у ній немає: хтось дізнається щось нове від однолітків, хтось ділиться й тим, про що не питав Шевченко, але воно дотичне, для когось це такі необхідні навички взаємодії, якої так бракує в цей непростий час.

Пограли і в гру «Аліас», яку називають однією з найкращих настільних ігор для великих компаній. Суть гри – пояснити слово, не називаючи його. «Аліас» дуже добре розвиває уяву, що й продемонстрували її учасники. А головне – вона завжди відбувається у веселій атмосфері, зі сміхом, цікавістю. Усі разом не обмежували польоту свої фантазії і охоче поринули в весло-безтурботний світ гри.

Захід традиційно завершився чаюванням з солодощами. Енергії витратили чимало, тож треба було її поповнити! Просто так нашу команду не відпустили, лише з домовленістю, що приїдемо з ігротекою ще.

Нагадаємо, що проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» реалізується ЖКУ у Сумській, Запорізькій, Херсонській/Миколаївській, Київській областях та в місті Києві.

У межах проєкту надається первинна психологічна допомога, підтримка спільних ініціатив та активностей в громадах та різноманітні соціо-реабілітаційні активності, проводиться навчання дітей і дорослих задля відновлення соціо-економічного стану громад і окремих родин.

Проєкт «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» профінансовано ERIKS Development Partner та Radio Aid (Швеція). ERIKS і Radio Aid не обов'язково поділяють висловлені погляди та тлумачення. Відповідальність за контент повністю несе автор.

 


Джерело: Жіночий консорціум України 27 червня 2024


Тегипідлітки,   Україна,   Підлітки,   Конотоп

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".