Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Пакистанські священики випустили фетву, яка дозволяє шлюби з трансгендерами

Пакистанські священики випустили фетву, яка дозволяє шлюби з трансгендерами, повідомляє РИА Новости з посиланням на видання Dawn.

Фетва в ісламському праві — це позиція з громадського, політичного або правого питання, винесена уповноваженою особою або органом або окремим священиком. Далеко не у всіх випадках фетви є обов'язковими до виконання, нерідко вони просто відображають точку зору автора документа і не тягнуть правових наслідків.

Фетву схвалили не менше 50 священиків, пов'язаних з "маловідомою", як підкреслює видання, релігійною громадою Танзім Іттіхад-і-Умма.

Згідно до думки авторів фетви, трансгендер, який "має візуально помітні ознаки чоловіка", може одружитися на жінці або на трансгендері, який"має візуально помітні ознаки жінки", і навпаки. При цьому трансгендер, який "має візуально помітні ознаки обох статей", не може вступати в шлюб.

Також у фетві зазначається, що їх не можна позбавляти частки у спадщині, а батьки, які відмовляють у цьому праві своїм трансгендерним дітям, "накликають гнів божий".

Крім того, священики називають гріхом будь-які дії, які мають мету принизити, образити або підняти на сміх трансгендера. Також священики наголошують, що похоронні ритуали для трансгендерних мусульман не повинні відрізнятися від таких для будь-якого іншого мусульманина.

Верховний суд Пакистану в 2009 році офіційно визнав трансгендерів як "третю стать", зобов'язавши пакистанська влада ставити таку позначку в посвідченні особи. Це рішення розглядалося як рішучий крок у напрямку поліпшення становища трансгендерів в Пакистані, проте напади на представників цієї соціальної групи і вбивства тривають.

 


Джерело: УНІАН 30 червня 2016


Тегигендерна рівність,   рівні права,   тренсгендери

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".