Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Оригінальний бізнес з турботою про екологію

 «Екологічна свідомість серед споживачів зростає, що призводить до підвищення попиту на продукти з мінімальним впливом на довкілля. Листівки з екопаперу стають популярними як альтернатива традиційним листівкам. Моя бізнес – ідея - рганізація екосвідомого виробництва листівок із опалого листя та квітучого паперу, як під конкретного замовника, так і масовий ринок.»

Так написала пані Наталя (ім`я змінено) у своїй заявці, яку подала при вступі у бізнес-школу Sea-Wee. Вимушена переселенка, жінка знайшла на новому місці роботу за наймом. Оригінальне хобі, виготовлення ексклюзивних дизайнерських листівок на екопарері, з`явилось у неї після переїзду. І це не дивно, адже саме творчість допомагає багатьом переживати жахи війни.

Займаючись оригінальною творчістю, пані Наталя помітила, що замовники часто зацікавлені у використанні екоматеріалів. Так і народилаь у неї ідея розробляти та друкувати листівки з екоматеріалів (квітучого паперу та паперу з опалого листя), які виробляються в Україні і набувають популярності.

Коротка довідка. «Квітучий папір» виготовляють із відходів паперових комбінатів. В середині кожного аркушу такого паперу знаходиться насіння рослин. Його можна посадити в землю та виростити справжні квіти чи овочі. Технологію виготовлення паперу з опалого листя кілька років тому запатентував український студент Валентин Фречка. Вона дозволяє не тільки зберігати дерева, а й вирішує проблему утилізації опалого листя.

Успішно завершивши навчання та написавши бізнес-план, пані Наталя отримала грант і закупила принтер, що друкує водними фарбами, гільотіну для паперу та прес для формування та тиснення.

«Місія компанії EcoArtCards полягає в тому, щоб створювати унікальні, естетичні та екологічні листівки, які не лише приносять радість і тепло людям, але й позитивно впливають на навколишнє середовище. Ми прагнемо зробити кожен подарунок більш особливим, пропонуючи продукцію, яка поєднує в собі інноваційні матеріали та майстерність, водночас сприяючи екологічній свідомості та сталому розвитку. Наша мета – надихати людей на відповідальне споживання та турботу про планету через креативні та екологічні рішення», - пише пані Наталя, жінка, чиє життя опалила війна.

Нагадаємо, що бізнес-школа Sea-Wee працює у межах проєкту «Підтримка участі громадськості у відновленні стійкості громад Чернігівської та Київської областей», який реалізує Жіночий консорціум України. Проєкт має кілька напрямків: виявлення та аналіз проблем, з якими внаслідок війни стикнулись ВПО, місцеві жителі та громади, грошова допомога та підтримка віддалених громад, соціально-економічна підтримка жінок, які втратили малий бізнес чи роботу через війну.


Джерело: Жіночий консорціум України 06 грудня 2024


ТегиУкраїна,   екологія,   бізнес

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.