Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Офісне життя у жінок яскравіше, але дорожче - дослідження

Намагання мати привабливий вигляд приводить до того, що витрати на офісний одяг у жінок істотно вищі.

Такого висновку дійшли за результатами дослідження на міжнародному кадровому порталі hh.ua.

"Для того, щоб мати гарний і модний вигляд, доводиться регулярно оновлювати офісний гардероб. Чоловіки найчастіше роблять це без особливої системи у міру зношення одягу (70%) або ж оновлюють гардероб один раз на сезон (11%), раз на півроку (6%) або один раз на рік (5%). У жінок справи йдуть трохи інакше. Безсистемно, у міру зношення, одяг купує менше половини офісних співробітниць (49%), ще майже чверть опитаних прагне купувати щось нове у свій офісний гардероб кожного місяця (25%) або хоча б раз на сезон (19%)", - стверджується у дослідженні.

Окрім одягу, більшість жінок, для того, щоб добре виглядати на роботі, регулярно витрачається ще й на послуги перукаря (42%), манікюр і педикюр (31%), косметолога (14%) і спортзал (23%). Взуття на високих підборах більшість жінок носять для того, щоб мати привабливіший вигляд (54%), лише 6% опитаних відповіли, що такі вимоги встановлені дрес-кодом компанії.

Як наголошується у дослідженні, найчастіше корпоративні правила стосуються фасону одягу (75%). Трохи рідше працедавець вказує співробітникам, які кольори можна носити на роботу (32%), визначає, яким має бути зовнішній вигляд і зачіска (23,12%) і яку кількість аксесуарів може дозволити собі співробітник на робочому місці (17%). В цілому ж, лише чверть українських офісів працює без дрес-коду, у решті випадків працедавець так чи інакше просить співробітників стежити за своїм зовнішнім виглядом.

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua. В опитуванні взяли участь 2682 респонденти з різних регіонів України.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 03 жовтня 2012


Тегигендерна рівність,   чоловіки і жінки,   гендерна нерівність,   стосунки

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".