Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Обама підписав укази про рівну оплату праці для чоловіків і жінок

Президент США Барак Обама підписав два документа, покликаних вирішити проблему нерівності в оплаті праці між чоловіками і жінками.

За даними Бюро перепису населення США, за одну і ту ж роботу жінка і чоловік, зайняті повний робочий день, отримують відповідно 77 центів і $ 1. Укази президента зобов'язують підрядників, які співпрацюють з державними відомствами, надавати дані про оплату праці в розбивці по расовій та гендерній приналежності, і забороняють їм вживати якісь заходи проти працівників, які піднімають питання про оплату праці.

Обама і Демократична партія загострили увагу на проблемі гендерної нерівності, зробивши її однією з головних тем передвиборчої кампанії. Проте очікується, що республіканці в Конгресі, яких підтримують ділові кола, спробують на цьому тижні заблокувати голосування, передає " Голос Америки".
 


Джерело: РОСБАЛТ 10 квiтня 2014


Тегигендерна рівність,   США,   оплата праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.