Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ОПЕК уперше може очолити жінка

Міністр нафти Нігерії Дієзані Алісон-Мадуеке стане президентом Організації країн - експортерів нафти (ОПЕК) в 2015 році.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на анонімне джерело.

"Дієзані Алісон-Мадуеке змінить Абдурахмана Ахатара Аль Ахиріша на посту президента ОПЕК наступного року", - пише агентство.

Нагадаємо, вибори пройшли в четвер на конференції ОПЕК у Відні.

Відомо, що кар'єра 53-річної Алісон-Мадуеке була пов'язана з компанією Shell, де вона дійшла до поста виконавчого директора нігерійської філії. В уряді вона послідовно була міністром транспорту, гірської справи і нафти.

Політик стане першою жінкою, яка займає пост президента ОПЕК, за всю історію існування організації.


Джерело: УКРІНФОРМ 27 листопада 2014


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки у бізнесі

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок