Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ООН закликає владу Молдови викоренити дискримінаційне ставлення до жінок на ринку праці

Робоча група Організації Об'єднаних Націй провела у Молдові десятиденний моніторинг (з 20 по 30 травня) ситуації з дотриманням принципів рівноправності між чоловіками і жінками.

Керівники групи Камала Чандракірана і Елеонора Зелінська на основі проведеного аналізу закликали владу Молдови створити механізми для вирішення всіх питань, пов'язаних з дискримінаційним ставленням до жінок на ринку праці Молдови, повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в РМ.

"У світлі економічної ситуації, що склалася в Молдові, засмучує той факт, що дискримінаційні практики продовжують зберігатися, що перешкоджає повній та рівній участі жінок на ринку праці", - зазначили автори звіту.

Елеонора Зелінська, зокрема, звернула особливу увагу уряду Молдови на необхідність "проведення періодичних моніторингів і аналізів становища молдавських жінок як всередині країни, так і за її межами".

Робоча група візначила також перевагу, яку роботодавці надають при наймі на роботу незаміжнім жінкам віком до 45 років, існуючу різницю в оплаті праці чоловіків і жінок, а також практику залучення до роботи жінок у менш оплачуваних секторах економіки.
 


Джерело: УКРІНФОРМ 04 червня 2012


Тегигендерна рівність,   гендерна нерівність,   Молдова,   права жінок,   ринок праці

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".